President | ramo.cz

PRODUKTY

President

Luxusní typ designových radiátorů vhodný i pro nejnáročnější klientelu. Vysoká estetičnost kombinující vysoce účinný lamelový výměník a efektní kryt z postformingové desky nebo barveného broušeného skla.

Charakteristika

Otopná tělesa President jsou svým designem vhodná zejména do soukromých i veřejných reprezentačních a designových interiérů. Tato luxusní otopná tělesa jsou vyvíjena a vyráběna ve spolupráci s českou firmou UNIS, která má mnohaleté zkušenosti s výrobou tepelných výměníků a umožňují tak garantovat velice zajímavé tepelné parametry celého výrobku.
Jsou tvořena lamelovým tepelným výměníkem a čelní deskou z bezpečnostního kaleného skla české výroby (barva černá, bílá, bordó, zelená), případně postformingovou deskou s imitací dřeva.
Přes nízkou povrchovou teplotu (max. 43°C) dosahují výborných tepelně-technických parametrů a to nejen ve spojení s kondenzačními kotly a tepelnými čerpadly.
Instalace je velmi jednoduchá – nosný zadní rám se připevní čtyřmi vruty do stěny a na něj se bez použití nářadí nasadí zbývající části tělesa. Připojovací armatury i regulační prvky jsou stejné jako u tradičních radiátorů.
Závod Viadrus tak touto zajímavou řadou radiátorů doplňuje svoji standardní nabídku v segmentu luxusních designových (dosud pouze litinových) radiátorů o zcela nový produkt.

Přednosti:
– exkluzivní nadčasový design
– vysoká bezpečnost provozu
– velmi jednoduchá a rychlá instalace
– vysoká energetická účinnost
– finální povrchová úprava
– vhodné i pro nízkoteplotní systémy

Rady a tipy:

  • konstrukčně zajímavý radiátor pro „fajnšmekry“
  • moderní a minimalisticky strohý design skleněných variant
  • postformingová varianta napodobující dřevo působí tepleji