Residence | ramo.cz

PRODUKTY

Residence

Moderní hliníkové radiátory, které jsou výsledkem vývojové, technické a výrobní spolupráce s nejvýznamnějším světovým výrobcem hliníkových radiátorů. Díky výrobní technologii mají vysokou odolnost vůči korozi, mají vysoký výkon a nízkou hmotnost. Otopná tělesa Residence jsou svým designem vhodná do všech interiérů včetně moderně pojatých, do soukromých i veřejných prostor.

Charakteristika

Otopná tělesa Residence jsou svým designem vhodná do všech interiérů včetně moderně pojatých, do soukromých i veřejných prostor. Jednotlivé články jsou vyrobeny tlakovým litím ze speciální hliníkové slitiny a spojovány šroubovacími vsuvkami. Otopné těleso je dodáváno ve finální povrchové úpravě v odstínu RAL 9010.
Na přání je možno dodat také balíček příslušenství obsahující růžice ve finální povrchové úpravě, uzavírací zátku, odvzdušňovací ventil, klíček k odvzdušňovacímu ventilu, montážní konzoly a hmoždinky.
Otopná tělesa byla podrobena náročným a dlouhodobým testům v České republice a Německu a díky své vynikající kvalitě a bezchybné funkčnosti získaly respekt i renomovaných zkušebních ústavů, který bude potvrzen certifikacemi CE EU ( Státní zkušební ústav Brno), DIN CE  německého zkušebního ústavu Din Certco a rovněž francouzkou certifikaci NF.
Uvedení nových radiátorů na trh očekáváme v průběhu druhého a třetího kvartálu 2010.

Přednosti:
– moderní materiál i design
– vysoká odolnost proti korozi
– finální povrchová úprava
– vysoký výkon
– nízká hmotnost
– malý objem vody, úsporný provoz

Rady a tipy:

  • výborná volba pro uživatele, kteří trvají na minimálním obsahu vody
  • dokonale hladký povrch