Povrchová úprava radiátorů

tl_st

Standartní povrchová úprava

Námi dodávaná otopná tělesa jsou standardně dodávána ve finálním bílém provedení (odstín RAL 9010). Tato povrchová úprava se provádí dvojitým máčením v lázni syntetické barvy. Nanášení druhé vrstvy barvy se provádí samozřejmě až po zaschnutí první vrstvy. Standardní povrchová úprava je vzhledem k použité technologii cenově nejvýhodnější a přitom zcela splňuje požadavky většiny uživatelů.
rad_styl
tl_st
Námi dodávaná otopná tělesa jsou standardně dodávána ve finálním bílém provedení (odstín RAL 9010).

Tato povrchová úprava se provádí dvojitým máčením v lázni syntetické barvy. Nanášení druhé vrstvy barvy se provádí samozřejmě až po zaschnutí první vrstvy.

Standardní povrchová úprava je vzhledem k použité technologii cenově nejvýhodnější a přitom zcela splňuje požadavky většiny uživatelů.

tl_col

Barevná povrchová úprava

Tělesa dodávaná v barevném provedení dle vzorníku RAL jsou opatřena nástřikem syntetické barvy v odstínu podle výběru ze vzorníku. Pro objednávku je potřeba vždy specifikovat čtyřmístný kód RAL podle standardního vzorníku.
color

Námi dodávaná otopná můžeme kolorovat v libovolném odstínu RAL.

Tato povrchová úprava se provádí dvojitým máčením v lázni syntetické barvy. Nanášení druhé vrstvy barvy se provádí samozřejmě až po zaschnutí první vrstvy.

Standardní povrchová úprava doplní váš interiér zajímavým barevným prvkem.

tl_nat

Povrchová úprava Natur

Tento nový styl úpravy radiátorových těles se vrací k původnímu vzhledu odlitků. Funkční minimalistické úpravy surového povrchu umocňují industriální vzhled surové litiny a respektují charakter litinových radiátorů, který se výborně hodí nejen do historických, ale i do moderních interiérů, ale překvapivě i do moderních interiérů.
bez-nazvu-1
Nesmrtelný styl a originalita žebrových litinových radiátorů spolu s vynikajícími teplotechnickými parametry dodávají Vašemu domovu nejen teplo po stránce fyzikální, ale také ono příslovečné „teplo domova“. Navíc poskytují díky variabilitě typů a rozměrů bytovým architektům jedinečnou možnost pracovat s výrobkem v obytném prostoru i po estetické stránce a umožní dotvářet charakter a jedinečnost interiéru.Úprava „patina“ využívá původního vzhledu surové litiny a ponechává povrchu radiátorového článku takový, tak vyšel z výrobní linky. Ponechává na něm viditelné veškeré vlivy výroby jako jsou například stopy po obrábění, drobné vady povrchu atd. Tento povrch se zakonzervuje lakováním speciálními laky nejvyšší kvality s možností volby stupně matnosti povrchu. U povrchu patina není zaručen přesný odstín a každý radiátor je svým způsobem originál.

 

Stylové doplňky

Stylové dopňky k radiátorům
Díky široké nabídce ventilů a různých možností připojení dokážeme klasický radiátor proměnit na originální designový prvek, který ocení i architekti a bytoví designeři.

patina-2 patina-3patina patina-4patina-1