Duostar | ramo.cz

PRODUKTY

Duostar

Moderní bimetalové radiátory, které jsou výsledkem vývojové, technické a výrobní spolupráce s nejvýznamnějším světovým výrobcem bimetalových radiátorů. Díky své unikátní konstrukci snášejí otopná tělesa vyšší tlak a jsou výborně použitelná do výškových budov. Otopná tělesa Duostar jsou svým designem vhodná do všech interiérů včetně moderních, do soukromých i veřejných prostor.

Charakteristika

Otopná tělesa Duostar jsou svým designem vhodná do všech interiérů včetně moderních, do soukromých i veřejných prostor. Vodní prostor článků je tvořen ocelovým jádrem, jež je zalito do speciální hliníkové slitiny, která vytváří teplosměnnou plochu radiátoru. Jednotlivé články jsou spojovány pomocí šroubovacích vsuvek. Díky této konstrukci snášejí otopná tělesa vyšší tlak a jsou použitelná např. také do výškových budov.
Otopné těleso je dodáváno ve finální povrchové úpravě v odstínu RAL 9010. Na přání je možno dodat také balíček příslušenství obsahující růžice ve finální povrchové úpravě, uzavírací zátku, odvzdušňovací ventil, klíček k odvzdušňovacímu ventilu, montážní konzoly a hmoždinky.
Otopná tělesa byla podrobena náročným a dlouhodobým testům v České republice a Německu a díky své vynikající kvalitě a bezchybné funkčnosti získaly respekt i renomovaných zkušebních ústavů, který bude potvrzen certifikacemi CE EU ( Státní zkušební ústav Brno), DIN CE  německého zkušebního ústavu Din Certco a rovněž francouzkou certifikaci NF.
Uvedení nových radiátorů na trh očekáváme v průběhu druhého a třetího kvartálu 2010.

Přednosti:
– moderní materiál i design
– vysoký pracovní přetlak
– finální povrchová úprava
– vysoký výkon, nízká hmotnost
– malý objem vody, úsporný provoz
– bez rizika elektrochemické koroze

Rady a tipy:

  • výborná volba pro uživatele, kteří trvají na minimálním obsahu vody
  • dokonale hladký povrch
  • vnitřní prostor kompletně ocelový